توقف عرضه به روز رسانی اندروید ۷٫۰ نوقا توسط سونیsony-xperia-z5-premium-1

عرضه به روز رسانی اندروید ۷٫۰ نوقا بر روی محصولات شرکت سونی، موقتا متوقف شده است. با تکفارس همراه شوید.

سونی به صورت رسمی اعلام کرده که به دلیل مشکلات صوتی و مشکلات مرتبط با خواندن اطلاعات حافظه خارجی، عرضه به روز رسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را متوقف کرد. بیانیه رسمی این شرکت به این صورت است:

ما از گزارشات مربوط به مشکلات صوتی برخی اپلیکیشن ها و مشکلات انتقال داده های کارت SD پس از به روز رسانی سیستم عامل به اندروید ۷٫۰ نوقا با خبر شده ایم. ما دلایل آن را یافته ایم و پس از رفع آن ها، مجددا این به روز رسانی را عرضه خواهیم کرد.

به نظر می رسد سونی دوره سختی را برای عرضه به روز رسانی جدید اندروید سپری می کند. این شرکت ژاپنی هفته میلادی جاری را با عرضه اندروید ۷٫۰ نوقا بر روی خانواده Xperia Z5 شروع کرده و چند روز بعد این به روز رسانی را در دسترس کاربران دستگاه های دیگر مانند Xperia Z3+ و تبلت Xperia Z4 قرار داد.

متاسفانه سونی مجبور شد عرضه این به روز رسانی را برای تمام دتسگاه هایش متوقف کند. هنوز اطلاعات دقیقی توسط این شرکت منتشر نشده اما اکثر کاربران اعلام کرده اند که قادر به دانلود این به روز رسانی برای هیچکدام از مدل های Xperia Z5 نیستند.

همچنین عرضه این به روز رسانی برای دستگاه های Xperia Z3+،Xperia Z3+ Dual و تبلت Xperia Z4 متوقف شده است.

هر چند که این به روز رسانی دیگر در دسترس کاربران نیست اما مطمئنا پس از رفع این مشکل، این به روز رسانی مجددا عرضه خواهد شد و جایی برای نگرانی کاربران این دستگاه ها باقی نخواد ماند.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.