دانلود قسمت ۱۱ برنامه گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیمدانلود قسمت 11 برنامه گرند تور

دانلود قسمت ۱۱ برنامه گرند تور با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

قسمت ۱۱ برنامه گرند تور منتشر شد. در این قسمت جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می استودیو چادری خود را در اسکاتلند بنا می‌کنند و برای ماجراجویی نیز شمال فرانسه را برگزیده‌اند. در زیر می‌توانید این قسمت برنامه The Grand Tour را همراه با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود کنید.

زیرنویس فارسی اضافه شد

نسخه ۱۰۸۰p اضافه شد

ظاهرا هر چه که به جلوتر می‌رویم، حال و هوای برنامه گرند تور بیش از پیش شبیه به تاپ گیر دوست داشتنی می‌شود و به طبع استقبال مخاطبین از برنامه جدید جرمی کلارکسون و دوستانش بیشتر و بیشتر می‌شود. در قسمت نهم برنامه گرند تور این سه مجری محبوب به اشتوتگارد آلمان، مهد خودروسازان بزرگ بنز و بی ام و رفتند. در قسمت دهم The Grand Tour نیز این سه نفر به نشویل ایالات متحده رفتند و استودیو سیار چادریشان را در دل این شهر بنا کردند.

ماجراجویی این سه به باربادوس، کشور جزیره‌ای واقع شده در بین دریای کارائیب و شمال شرقی ونزوئلا کشیده شد. در قسمت دهم شاهد هیجان، تصادف و نابودی اتومبیل‌ها بودیم. اتومبیل اصلی اپیزود قبل نیز آلفارومئو ، یک اتومبیل با موتور ۵۰۰ اسب بخار بود که جرمی کلارکسون آن را به ابولادروم برد و آن را آزمود.

قسمت ۱۱ برنامه گرند تور – Itallian Lessons

دانلود قسمت 11 برنامه گرند تور

به قسمت ۱۱ برنامه گرند تور (The Grand Tour – Itallian Lessons) خوش آمدید. پس از یک هفته انتظار یازدهمین اپیزود از برنامه عاشقان اتومبیل جذاب شرکت آمازون بالاخره از راه رسید و آن‌ها با ترک نشویل و البته ماجراجویی بزرگ خود در باربادوس، به اسکاتلند آمده‌اند تا چادر مسافرتی خود را در کنار لخ نس (یک دریاچه در اسکاتلند) بنا کنند. در تریلیر قسمت ۱۱ برنامه گرند تور ، مجریان این برنامه در حال یک سدان مازراتی بیتوربو (Maserati Biturbo) برای سال ۱۹۸۰ هستند. البته در این اپیزود شاهد حضور اتومبیل های دیگری نظیر سوزوکی سلریو (Suzuki Celerio) و همچنین آبارت ۱۲۴ اسپایدر (Abarth 124 Spider) نیز خواهیم بود.

تریلر قسمت ۱۱ برنامه گرند تور


در این اپیزود کلارکسون، هموند و می تجربیاتشان را از خرید مازراتی ها را به اشتراک می‌گذارند و البته برای ماجراجویی آن‌ها به جاده های شمال فرانسه می‌روند. نکته جالبی که در این قسمت از برنامه گرند تور به چشم می‌خورد، شکستن دست جیمز می و شوخی‌هایی از سوی هموند است که باعث عصبانیت آن می‌شود. این قضیه نشان می‌دهد که چقدر ضبط برنامه برای این سه فرد جدی بوده است که شاهد چنین سوانحی هستیم. بیش از این شما را منتظر نمیگذاریم و به دانلود قسمت ۱۱ برنامه گرند تور دعوت می‌کنیم.

  • دانلود قسمت دهم برنامه گرند تورلینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.