قاب جدیدی که برای ال جی وی ۲۰ عرضه شده، باتری این گوشی را تا ۱۰۰۰۰ میلی آمپر افزایش می دهد!ap_resize.php

قاب جدیدی که برای ال جی وی ۲۰ عرضه شده، باتری این گوشی را تا ۱۰۰۰۰ میلی آمپر افزایش می دهد! با ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

زیرو لمن (ZeroLemon)، سازنده پک های باتری با ظرفیت بالا برای گوشی های هوشمند، این هفته یک قاب جدید برای گوشی ال جی وی ۲۰ (LG V20) معرفی کرد که ظرفیت بالایی را به باتری آن اضافه می کند. ما داریم در مورد یک قاب که باتری گوشی را تا ۱۰۰۰۰ میلی آمپر افزایش می دهد صحبت می کنیم که همین حالا هم از طریق آمازون و به قیمت ۵۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد.

از آن جایی که گوشی ال جی وی ۲۰ خود یک باتری ۳۲۰۰ میلی آمپری دارد، به کمک این قاب که زیرو لمن آن را عرضه کرده می توان تا ۳ برابر بیشتر به این گوشی نیرو داد.

چندین ماه پیش، هنگامی که گوشی ال جی وی ۲۰ عرضه شد و پایگاه های مختلف آن را مورد نقد و بررسی قرار دادند، یکی از ایراداتی که به آن وارد شده بود باتری نه چندان جالب آن بود، پس وجود ۱۰۰۰۰ میلی آمپر نیروی بیشتر برای این گوشی قطعاً چیزی است که خریداران ال جی وی ۲۰ را خوشحال خواهد ساخت. البته، مسلماً این به آن شرط است که کسی مشکلی با اندازه و وزن تقریباً بالای این قاب جدید نداشته باشد.

این قاب ۱۰۰۰۰ میلی آمپری برای ال جی وی ۲۰ که از طریق آمازون در دسترس قرار دارد، شامل ارسال رایگان، ۱۸۰ روز خدمات پس از فروش و ۳۰ روز ضمانت برای بازگرداندن بی قید و شرط کالا را نیز در اختیار دارد و شما می توانید آن را از طریق این لینک خریداری کنید.

آیا شما تمایلی به تهیه این قاب غول آسا ولی به شدت کار آمد برای ال جی وی ۲۰ خود دارید؟ قیمت آن را چگونه ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.