تشدید دقت سامسونگ روی آزمایش ها برای جلو گیری از تکرار حوادث Note 7tell-if-your-samsung-battery-is-bad-2-seconds-flat.1280x600

یک راه برای تغییر اذهان عمومی نسبت به سامسونگی که پس از ماجرای Galaxy Note 7 اعتبارش را آسیب دیده یافت، مشخص کردن روش هایی برای بهبود آزمایش ها و تست های باتری ها است؛ چرا که کوتاهی در انجام این تست ها باعث شد تا مشکلات باتری گوشی Galaxy Note 7 نادیده گرفته شوند و ماجرا های بعد آن رخ دهند. با تکفارس همراه شوید.

سامسونگ به تازگی یک تست بررسی امنیت باتری هشت مرحله ای معرفی کرده که مقاومت و دوام باتری را نیز مورد بررسی قرار می دهد. بخشی از این تست شامل قرار دادن باتری ها در دمای فوق العاده زیاد و وارد کردن فشار زیاد به باتری می شود. در بخش های دیگر، برای جلوگیری از هرگونه عیب و مشکل در ساختار باتری، باتری از اشعه های ایکس عبور داده می شود تا از عدم وجود چنین مشکلاتی جلوگیری شود. یک راه دیگر برای بررسی مشکلات باتری ها، مشاهده تغییرات ولتاژ آن است که سامسونگ از این به بعد این کار را در اولویت های تست های امنیت باتری هایش قرار می دهد.

8point

این تست های هشت مرحله ای با بررسی باتری های گوشی Galaxy S8 آغاز خواهد شد و به مشتریان و طرفداران سامسونگ این آرامش خاطر را خواهد داد که محصولاتشان امن تر از گذشته است و دیگر جایی برای نگرانی بابت تکرار اتفاقات Galaxy Note 7 وجود نخواد داشت.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.