پیش فروش هایما اس ۷ توربو در دهه فجر توسط ایران خودروپیش فروش هایما اس 7 توربو

پیش فروش هایما اس ۷ توربو در دهه فجر توسط ایران خودرو

چندی پیش شاسی بلند هایما اس ۷ توربو (Haima S7 Turbo) توسط شرکت ایران خودرو معرفی شد. این خودروی شاسی بلند در واقع همان هایما S7 است که پیش از این توسط ایران خودرو به فروش می‌رسید و اکنون قرار است با کمی تغییرات در ظاهر و امکانات و به ویژه با موتور توربوشارژ روانه‌ی بازار شود. گروه خودروسازی ایران خودرو، شرایط پیش فروش هایما اس ۷ توربو اتوماتیک را اعلام کرده و مشتریان می‌توانند این خودرو را در بهمن‌ماه پیش خرید کنند.

هایما S7 توربو به موتور توربوشارژی مجهز شده است که مزایای زیادی از جمله افزایش قدرت و شتاب خودرو و بهره‌وری سوخت و آلایندگی کمتر را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. تغییرات ظاهری در سپر، رینگ، جلوپنجره، چراغ مه‌شکن و داشبورد نیز مشاهده می‌شود و گیربکس ۶ دنده دستی یا اتوماتیک بر روی آن قرار گرفته است.

پیش فروش هایما اس ۷ توربو اتوماتیک و هایما اتوماتیک ۲۰۰۰ به مناسبت دهه فجر از روز یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵ توسط شرکت ایران خودرو آغاز می‌شود و تا ۳۰ بهمن یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در ادامه می‌توانید بخش‌نامه‌ی مربوط به این پیش فروش را مشاهده کنید.

پیش فروش هایما اس 7 توربو

طبق این بخش‌نامه در هنگام ارسال دعوت‌نامه، مشتریان می‌توانند متناسب با درخواست خود، هایما اس ۷ اتوماتیک توربوشارژ یا هایما اتوماتیک ۲۰۰۰ را انتخاب کنند. همچنین مبلغ ما‌به‌التفاوت پس از صدور دعوت‌نامه تعیین می‌شود.

در این بخش‌نامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم شده و در صورت تاخیر در تحویل خودرو از سوی شرکت ایران خودرو، سود تاخیر به ازای مبلغ پرداختی از سوی مشتری به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخش‌نامه، یک درصد ماهیانه یا ۱۲ درصد سالیانه پرداخت می‌شود. کلیه شرایط و ضوابط در این بخش‌نامه همانند بخش‌نامه‌های پیش فروش قبلی بوده و شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.

بخش‌نامه‌ی پیش فروش هایما اس ۷ توربو از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه دهم بهمن ۱۳۹۵ فعال می‌شود و بر این اساس مشتریان می‌توانند با پیش پرداخت ۴۳ میلیون تومان، این خودروی شاسی بلند را پیش خرید کنند و در بهار سال ۱۳۹۶ آن را تحویل بگیرند.

بخش‌نامه پیش فروش هایما اس ۷ توربو در دهه فجر

خودرو کلاس رنگ پیش پرداخت موعد تحویل برنامه فروش سود مشارکت سود انصراف
هایما S7 توربو ۹۸۳ خاکستری-

سفید-

مشکی-

نقره‌ای

۴۳ میلیون تومان فروردین ۹۶ ۷۵۳۳۲ ۱۹ درصد ۱۸ درصد
اردیبهشت ۹۶ ۷۵۳۳۳ ۲۰ درصد ۱۹ درصد
خرداد ۹۶ ۷۵۳۳۴ ۲۱ درصد ۱۹ درصدلینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.