شرایط ویژه ایران خودرو برای پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی در دهه فجرپیش فروش پژو 207i دستی

شرایط ویژه ایران خودرو برای پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی در دهه فجر

با نزدیک شدن به دهه فجر، شرکت های خودروسازی داخلی شرایط ویژه‌ای را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته‌اند. گروه خودروسازی ایران خودرو نیز اکنون شرایط جدید پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی ویژه دهه فجر را اعلام کرد. پژو ۲۰۷i خودرویی است با ظاهری زیبا و نمای داخلی شیک که به دلیل چالاکی، قابلیت‌های دینامیکی بالا، مصرف سوخت پایین، قدرت موتور مناسب، مطابقت با استانداردهای روز اروپا و قیمت نسبتا خوب، از محبوبیت ویژه‌‌ای در میان مشتریان برخوردار شده است.

طبق این بخشنامه‌ی جدید، پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی به مناسبت دهه فجر از روز یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ آغاز شده و تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. در روش پیش فروش، هرگونه تغییر قیمت غیر مستقیم مانند بیمه، عوارض دولتی و مالیات و همین‌طور تغییر قیمت ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات دولتی تا پیش از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود. همچنین مبلغ مابه‌التفاوت پس از صدور دعوت‌نامه تعیین می‌شود و امکان صلح تا دو مرتبه نیز وجود دارد.

پیش فروش پژو 207i دستی

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از سوی شرکت ایران خودرو، سود تاخیر به ازای مبالغ پرداخت شده از جانب مشتری به شرط تکمیل وجه قرارداد بر اساس بخشنامه، یک درصد ماهانه یا ۱۲ درصد سالیانه پرداخت خواهد شد. سایر شرایط و ضوابط در بخشنامه مذکور همانند بخشنامه‌های فروش و پیش فروش قبلی است. بخشنامه پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی ویژه دهه فجر از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ فعال می‌شود و مشتریان می‌توانند با پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون تومان این خودرو را پیش خرید کرده و در بهار ۹۶ تحویل بگیرند.

بخشنامه پیش فروش پژو ۲۰۷i دستی ویژه دهه فجر

خودرو کلاس رنگ پیش پرداخت موعد تحویل برنامه فروش سود مشارکت سود انصراف
پژو ۲۰۷i دستی ۶۰۰۰۲ سفید-خاکستری-

نقره‌ای-

مشکی

۲۰ میلیون تومان فروردین ۹۶ ۷۵۳۴۲ ۲۰ درصد ۱۸ درصد
اردیبهشت ۹۶ ۷۵۳۴۳
خرداد ۹۶ ۷۵۳۴۴لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.