خالق آینه سیاه، جزئیات فصل سوم را فاش کردخالق آینه سیاه، جزئیات فصل سوم را فاش کرد

 

مترجم: مجید جمالزاده
منبع:راسخون
 
تنش درباره ی فصل سوم آینه ی سیاه زمانی ظهور کرد که در حساب توییتری که نشان داده شد به صراحت نوشته شده بود: “۸۶ روز”.ما میدانستیم که قرار بود ازتلویزیون بریتانیا در برنامه Netflix ، یک فصل ۱۲ قسمته ،یک دقیقه بعد از نیمه شب ، نشان داده شود.
در حال حاضر ما میدانیم که دوازده قسمت، به دو قسمت تقسیم می شود:نیمی در ۲۱ اکتبر و شش تای دیگر با توجه به یک برهه زمانی در سال بیرون می آید.
خالق آینه سیاه یعنی چارلی بروکرکه تهیه کننده اجرایی نیز می باشد، خطاب به منتقدان انجمن تلویزیون دیروز گفت که امید وار بود در قسمت ها این روال حفظ شود ولی نمایش نامناسب به نظر می رسید و در این نمایش، تکنولوژی هرگز جرم نیست.این همیشه برای کاستی های بشر است. اساسا ،تکنولوژی برای تسهیل کارو کمک کننده است.
این یک جامعه عقب افتاده است که لوازم الکتریکی مصرفی را سرزنش می کند.
تهیه کننده اجرایی دیگری به نام آنابل جونزدر کنفرانسی گفت که در وضعیت فعلی و با پیشرفت فناوری در چند دهه ی گذشته ، ما در یک جایی هستیم که خیلی جدید و بیگانه احساسش می کنیم و ما به گونه ای در حال تحول هستیم. ما هنوز کاملا نمیدانیم که این کارهای جدید چه پیامد هایی دارد.
بنابراین بسیاری از داستانها این مطلب را در قلب خود دارند ، یک ناخرسندی عمومی که ما هنوز آن را کشف نکرده ایم ، مدتی است که پیش آمده. با زمانی برای اجرای بیشتر نمایش ، جانز گفت که فصلی که در حال آماده سازی است، با چند قسمت که موضوعی جدیدی را دربر دارد، اساسا یک جشنواره تلخ نخواهد بود.
برای طرفداران جان سخت ، نمی دانم که چرا نمی خواهند کاری مفید انجام دهند.
آنها قبل از اینکه به شراب خواری نگاه کنند، بایستی جلوی چشم های خود را بگیرند.
والچر نوشت که داستانهای پلیسی ،عاشقانه ،هیجان انگیز،جیغ ودادهای وحشتناک،ویک داستان تبهکاری در میان قسمتهای آینده می باشد.
این کار فقط، یک کش دادن سریالی است،هر چند در آخر داستان اول، فناوری ،عشق را پیچیده کرد ،بعد فیلم، شما را،به دنبال فصل دورتر باز می گرداند. حکایت بعدی ، یک شبه انسان ، از یک عشق مرده میگوید.
آینه سیاه کریسمس ویژه ،مسلما دو داستان عاشقانه ی سطح پائین بود که در مدتی کوتاه تنظیم شد.
جان هام ،از یک مرداز خانواده ی دیگری روایت میکند که همسر و فرزندانشان را از دست داده است.
قسمت خرس سفید مسلما یک قسمت ترسناک بود و این مجموعه، مجموعه ای از هیجان را در برداشت.
به نظر می رسید که ما لازم نیست که خیلی درباره پرش کوسه ، موضوع ،فراز و نشیب اجرای قانون و مبارزه درآینده در آینه ی سیاه نگران باشیم .
صحنه بسیار مشخص تر، گزارشات متنوع و قسمت های جدید با جزئیات بیشتری خواهد بود.
۸۰ قسمت محور سان جونیپرو ستارگانی چون گوگوامبتا-راو ومکنری دیویس می گردد.
این فیلم کارگردانی خواهد شد توسط اوون هریس، کسی که قبلا فصل دوم برتر را کارگردانی کرده بود.
پلی تست به فیلمبرداری های وایات راسل و هانا جان کامن و به کارگردانی و نویسندگی دن تراختنبرگ،کسی که اولین کارگردانی خود را در تاریخ ۱۰م کلاورفیلدلین انجام داده،به اتمام خواهد رسید.
با توجه به تنوع ،شاهد یک بازی ویدئویی خواهیم بود.
فیلم تنزل ناگهانی توسط بروکر، به عنوان یک کابوس شاد توصیف شد که به اضطراب و هویت در عصر رسانه های اجتماعی می پرداخت.
این فیلم، توسط برایس دالاس هوارد، آلیس راوا و جیمز نورتون به وجود آمد.
و کارگردانی شد توسط جو رایت ( مدیرهانا ) و همکاری های رشیدا جونر و مایک سکور (پارک مربوطه و تفریح و بروکلین و نه – نه شهرت )

 لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.