تاخیر در عرضه به روز رسانی اندروید ۷٫۰ بر روی Galaxy S7 edge در برخی از مناطقSamsung-Galaxy-S7-S7-Edge-Android-Nougat-Beta

هرچند که سامسونگ اعلام کرده بود که به روز رسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در سه ماهه نخست سال میلادی برای گوشی های Galaxy S7 وGalaxy S7 edge عرضه می کند، به نظر می رسد که در برخی مناطق خبری از عرضه این به روز رسانی نخواهد بود آن ها باید بیش از حد تعیین شده منتظر بمانند. با تک فارس همراه باشید.

البته این مشکل کوچکتری به نسبت مشکلات اندروید ۷٫۰ نوقا پس از عرضه است که باعث شد این شرکت کره ای به مدت چند روز از عرضه این آپدیت جلوگیری کند و آن را با تاخیر چند روزه، مجددا عرضه کند.

اکنون با خبر شده ایم که برخی از کاربران Galaxy S7 edge (و شاید هم Galaxy S7) تا پایان ماه مارچ نمی توانند از این به روز رسانی بهره مند شوند و باید مدت بیشتری منتظر آن بمانند. یکی از کاربران XDA اعلام کرده است که وقتی با سامسونگ برای پیگیری شرایط به روز رسانی اندروید ۷٫۰ نوقا برای گوشی Galaxy S7 edge خود که در سنگاپور خریداری کرده بود تماس برقرار کرده، متوجه شده است که تا یک یا دو ماه آینده، خبری از این به روز رسانی نخواهد بود.

او مطلع شده است که این به روز رسانی حدود ماه های آوریل تا ژوئن عرضه می شود که البته ممکن است با تاخیر مواجه شود.

احتمالا سنگاپور تنها کشوری نخواهد بود که باید بیشتر از حد انتظار برای اندروید ۷٫۰ صبر کند و احتمالا کشور های زیادی به همین سرنوشت دچار خواهند شد.

نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.