محصولات مو با روغن جوجوبامحصولات مو با روغن جوجوبا

 

مترجم: سعید علیزاده
منبع:راسخون
 
محصولات مو با روغن جوجوبا از شامپو تا روغن مو، سرم‌ها و کاندیشنرها را شامل می‌شود. چنین محصولاتی هنگامی که با جوجوبا ترکیب می‌شوند ثابت شده که برای سلامتی موها مفید هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر بدانید.
روغن جوجوبا یک عنصر طبیعی عالی است که همه خاصیت‌های آن برای مو و پوست مفید است. روغن از دانه‌های گیاه جوجوبا که به صورت صنعتی پردازش می‌شود تا نوع خالص روغن تولید شود استخراج می‌گردد. روغن می‌تواند هم به صورت تصفیه شده و هم خام مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین می‌تواند با طیف وسیعی از محصولات مراقبت از مو ترکیب شود. محصولات مو از شکل‌های شامپو، کاندیشنرها، سرم‌ها و روغن بشره موجود هستند. اگر می‌خواهید حداکثر منفعت را به دست آورید، در این صورت باید پوست سرتان را با روغن خالص ماساژ دهید. روغن جوجوبا پوست سر را تغذیه می‌کند و از شوره و خاصیت فلسی تمیز می‌کند. این روغن به سرعت جذب می‌شود، از این رو، تغذیه کاملی به ریشه‌های مو ارائه می‌دهد. تنوع روغن جوجوبا برای رشد موها نیز در فرم‌های شامپو و روغن تولید می‌شود. شامپوها و کاندیشنرهایی که با روغن جوجوبا ترکیب می‌شوند به صورت چشمگیری ریزش مو را کنترل می‌کنند.

مراقبت از مو با روغن جوجوبا

روغن‌های کوتیکول

اگر از مشکل خشکی مو رنج می‌برید در این صورت بایستی شروع به ماساژ پوست سر با روغن جوجوبا کنید. نفوذ بیشتر روغن به صورت خفیف در پوست سر صورت می‌گیرد و به موهایتان حالت چربی نمی‌دهد. همچنین یک آرام‌بخش عالی برای شپش مو و انواع مختلف بیماری‌های پوست سر مانند، اگزما، پسوریازیس و درماتیت است. اگر به دنبال بهترین محصولات روغن کوتیکول هستید، در این صورت می‌توانید موارد زیر را انتخاب کنید:
• میراث خالص، روغن طبیعی جوجوبا
• محصولات روغن جوجوبا Nature’s Sunshine
• محصولات طبیعی روغن جوجوبا Jason
• محصولات زیبایی روغن جوجوبا Queen Helene
• روغن جوجوبا خالص طلایی
• روغن جوجوبا خالص طلایی استرالیایی
• روغن جوجوبا خالص Desert Essence
محصولا ذکر شده بالا دارای کیفیت اعلا هستند و می‌توانید به صورت منظم آن‌ها را بر روی پوست سرتان اعمال کنید. پوست سر خود را به طور کامل با روغن ماساژ داده و اجازه دهید ریشه‌های موهایتان حداقل به مدت یک ساعت خیس بماند. سرتان را با یک حوله بپوشانید و اجازه دهید به عمق پوست سرتان نفوذ کند. می‌توانید این درمان را یک ساعت قبل از آب‌کشی موها یا حتی در کل طول شب انجام دهید. روغن را سه بار در هفته اعمال کنید تا به سرعت از مشکلات مربوط به مو تسکین یابید.

شامپو

محصولات مو با روغن جوجوبا که به آسانی در دسترس هستند شامل شامپو می‌باشند. ترکیب گیاهی را انتخاب کنید چون روغن جوجوبا یک عنصر کلیدی است. شامپوهایی که حاوی مواد شیمیایی ناملایم هستند به تدریج درخشش طبیعی مو را از بین می‌برند و باعث می‌شوند موها کسل‌کننده و مرده به نظر برسند. برای بازگرداندن درخشش و زرق و برق موها، می‌توانید شامپوی خود را عوض کنید و شامپوهایی با برندهای مشهور و قابل اطمینان که حاوی روغن جوجوبا هستند استفاده کنید. همچنین می‌توانید شامپوهای روغن جوجوبا را حتی اگر موهایتان به صورت طبیعی خشک است استفاده کنید. روغن قادر به مدیریت موهای فر است، و موهایتان را به مدت طولانی صاف و ابریشمی نگه می‌دارد. اثر ضدباکتریایی روغن که در شامپوها وجود دارد نیز شوره سر را از بین می‌برد و برای استفاده منظم بی‌خطر است. برخی از برندهای شامپو که حاوی روغن جوجوبا هستند شامل موارد زیر هستند:
شامپو کاندیشنی روغن جوجوبا Crabtree & Evelyn
شامپو روغن جوجوبا Crabtree & Evelyn
شامپو ۵۰ میلی‌لیتر روغن جوجوبا Energizer Treatment
شامپو روغن جوجوبا Hair Energizer
شامپو Bentley Organic

کاندیشنرها

کاندیشنرها بعد از اعمال شامپو به منظور نگه داشتن موها به حالت نرم و به مدت طولانی استفاده می‌شوند. باید یک کاندیشنر با کیفیت خوب که حاوی روغن جوجوبا است را بعد از آب‌کشی موها با یک شامپو اعمال کنید. به موهای آسیب دیده و مرده خاصیت تغذیه‌ای اضافه می‌کند، و شما ملزم به تجربه تفاوت در طول هفته اول استفاده می‌شوید. کاندیشنرهایی که حاوی ترکیب روغن شترمرغ و روغن جوجوبا هستند نیز به همان اندازه خوب هستند. اگر موهایتان به صورت طبیعی صاف و چرب است، در این صورت می‌توانید از مصرف کاندیشنرها خودداری کنید. به جای آن، می‌توانید از شامپوهایی که حاوی کاندیشنر هستند استفاده کنید. در اینجا تعدادی از محصولاتی که می‌تواند آن‌ها را انتخاب کنید ذکر شده است:
کاندیشنر جوجوبا Crabtree & Evelyn
کاندیشنر روغن جوجوبا Body Time
کاندیشنر روغن جوجوبا و روغن شترمرغ Rudy’s Natural
کاندیشنر روغن جوجوبا Amber Hair
محصولات مراقبت از مو با روغن جوجوبا برای سلامت موها عالی هستند. این محصولات را می‌توانید به صورت آنلاین یا از عطاری‌ها خریداری کنید. این محصولات را به طور منظم بدون ترس از آسیب زدن به موهایتان اعمال کنید. نتایج خوب به زودی آشکار خواهند شد. حجم موهایتان درخشان و قوی خواهد بود.

 لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.