سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ از سال ۱۹۴۶ تاکنون (قسمت ششم)سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ

سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ از سال ۱۹۴۶ تاکنون (قسمت ششم)

تاکنون طی پنج قسمت مختلف، سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ تاکنون را بررسی کردیم تا اینکه بالاخره به آخرین قسمت و شاید هیجان‌انگیزترین آن برسیم، چرا که از این پس اتومبیل‌ها به سرعت رویایی و غیر قابل تصور ۴۰۰ کیلومتر در ساعت نزدیکتر شده و حتی به راحتی آن را پشت سر می‌گذارند. در نظر داشته باشید بالاتر از آخرین خودروهای معرفی شده در ششمین و آخرین قسمت بررسی سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ یعنی بوگاتی ویرون و هنسی ونم، هنوز هیچ خودرویی نیامده است، به این معنی که با یک لیست کاملا به روز و قابل اطمینان روبه‌رو هستیم.

در نخستین قسمت از مجموعه سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ ، به طور مفصل به نحوه دسته‌بندی و منطق انتخاب سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ اشاره کردیم و در ادامه طی پنج قسمت دیگر، به معرفی اتومبیل‌ها پرداختیم. پیشنهاد می‌کنیم به منظور قرارگرفتن در جریان منطق انتخاب سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ و همچنین آشنایی با تمامی اتومبیل‌های این لیست، حتما مطالب پیشین، مخصوصا قسمت اول سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ را مطالعه کنید.

با سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ آشنا شوید

سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ

مطلب سریع‌ترین اتومبیل‌های تاریخ در شش قسمت و شامل سی و یک اتومبیل، تهیه شده است و در بازه‌های زمانی کوتاه یک به یک منتشر شده است. قسمت ششم و آخر آن دارای هشت صفحه بوده و هر صفحه از طریق فهرست زیر و یا شماره صفحات انتهای متن قابل دسترسی است.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.