شرایط ویژه کرمان موتور برای فروش لیفان ۸۲۰ به مناسبت دهه فجرفروش لیفان 820

شرایط ویژه کرمان موتور برای فروش لیفان ۸۲۰ به مناسبت دهه فجر

شرکت کرمان موتور به مناسبت دهه فجر، شرایط ویژه‌ای را برای فروش لیفان ۸۲۰ با تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار داده است. بر این اساس، سدان چینی کرمان موتور با قیمت ۹۱ میلیون تومان عرضه می‌شود و مشتریان می‌توانند یکی از مبالغ ۲۵ یا ۳۵ میلیون تومانی را برای پیش خرید آن انتخاب کرده و مابقی مبلغ را در هنگام صدور دعوتنامه پرداخت کنند.

شرکت کرمان موتور برای فروش لیفان ۸۲۰ به مناسبت دهه فجر ۹۵، یک وام ۵۰ میلیون تومانی را نیز برای مشتریان در نظر گرفته که متقاضیان پس از دریافت این تسهیلات، آن را در مدت ۸، ۱۲، ۲۴ و یا ۳۶ ماه بازپرداخت می‌کنند. همچنین سود مشارکت برای خرید این خودرو، ۲۵ درصد و سود انصراف آن ۱۴ درصد است و البته سند خودرو نیز تا زمان تسویه حساب در رهن شرکت کرمان موتور باقی می‌ماند و پس از آن آزاد خواهد شد.

فروش لیفان 820

طبق این بخشنامه، خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند و هزینه‌ی آن در هنگام صدور دعوتنامه، محاسبه و به مبلغ اقساط اضافه می‌شود. لازم به ذکر است که ثبت نام با پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومان و اقساط ۸ ماهه، فاقد بیمه بدنه هستند.

علاوه بر آن، کلیه هزینه‌ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌های قانونی که پرداخت آن بر عهده‌ی مشتری و مصرف‌کنندگان است، بر اساس تعرفه‌های سال ۱۳۹۶ محاسبه شده‌اند و در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، مابه‌التفاوت آن بر عهده‌ی متقاضی خواهد بود.

گفتنیست که کلیه‌ی چک‌های اقساط پس از صدور دعوتنامه دریافت می‌شوند و موعد دریافت اقساط به صورت ماهیانه یا هر سه ماه یک چک (تاریخ اولین چک برای ۲۵ تیر ۱۳۹۶) خواهد بود.

شرایط فروش لیفان ۸۲۰ مدل ۹۶ به مناسبت دهه فجر ۹۵

قیمت مصوب مبلغ پیش پرداخت زمان تحویل سود مشارکت (سالیانه) سود انصراف (سالیانه) بازپرداخت تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی
مرحله اول (ثبت نام) مرحله دوم تعداد اقساط (ماه) مبلغ اقساط ماهیانه (تومان)
۹۱ میلیون تومان ۲۵ میلیون تومان همزمان با صدور دعوتنامه تکمیل وجه اردیبهشت ۹۶ ۲۵ درصد ۱۴ درصد ۸ ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار
۱۲ ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار
۳۵ میلیون تومان ۲۴ ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار
۳۶ ۱ میلیون و ۷۵۰ هزارلینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.