شرایط پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ توسط ایران خودرو به مناسبت دهه فجرپیش فروش رنو کپچر 2017

شرایط پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ توسط ایران خودرو به مناسبت دهه فجر

مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد که طرح پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ به مناسبت دهه فجر از روز چهارشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۵ آغاز می‌شود. رنو کپچر (Renault Captur) مدل ۲۰۱۷ خودرویی با کیفیت است که با تجهیزات جدید خود توسط شرکت ایران خودرو در بازار ایران عرضه می‌شود.

به گفته‌ی خان کرمی، مدل ۲۰۱۷ رنو کپچر علاوه بر امکانات قبلی به صندلی‌ چرمی، گرم‌کن صندلی جلو، کنسول میانی صندلی‌های جلو و شیشه‌های دودی مجهز شده است. وی با اشاره به بازخوردهای مثبت و استقبال مشتریان ایران از این خودروی فرانسوی، عنوان کرد که پیش فروش رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ از روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ به مناسبت دهه فجر آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ثبت نام ادامه خواهد داشت. همچنین این خودرو در ماه‌های تیر و مرداد ۱۳۹۶ به خریداران تحویل داده خواهد شد.

پیش فروش رنو کپچر 2017

همزمان با دهه فجر ۹۵، پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۹۵/۱۱/۲۰ آغاز می‌شود و مشتریان می‌توانند با پرداخت ۵۵ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و با سود مشارکتی ۱۸ درصد سالیانه، این خودرو را خریداری کنند. طبق این بخشنامه، امکان تغییر رنگ پس از انجام پیش خرید وجود نخواهد داشت. در ادامه، بخشنامه پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ را مشاهده می‌کنید:

شرایط پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ اتوماتیک در دهه فجر

رنگ سقف رنگ‌های قابل عرضه مبلغ ودیعه موعد تحویل مبلغ مابه‌التفاوت سود مشارکت سود انصراف
مشکی سفید عاجی- نارنجی- نقره‌ای- خاکستری- قهوه‌ای کاپوچینو- قرمز ۵۵ میلیون تومان تیر ۹۶ پس از صدور دعوتنامه، تعیین می‌شود ۱۸ درصد ۱۶ درصد
سفید مشکی متالیک
مشکی سفید عاجی- نارنجی- نقره‌ای- خاکستری- قهوه‌ای کاپوچینو- قرمز مرداد ۹۶
سفید مشکی متالیکلینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.