Xiaomi Mi Mix با اندروید ۷ نوقا در GeekBench دیده شدبا دیده شدن گوشی Xiaomi Mi Mix در وبسایت بنچمارک GeekBench با نسخه ی هفتم سیستم عامل اندروید، نشانه ها حاکی از این می باشند که این گوشی به زودی آپدیت اندروید ۷ نوقا را دریافت خواهد کرد.

اما هیچ جای تعجبی در این باره نیست ، زیرا که کمپانی Xiaomi پیش از این به این موضوع اشاره کرده بود که قصد دارد به زودی عرضه ی به روز رسانی اندروید نوقا بر روی برخی از گوشی های هوشمند خود را آغاز کند. و این طور که به نظر می رسد در بالای این لیست به روز رسانی گوشی Xiaomi Mi Mix قرار دارد که قرار است زودتر از همه این به روز رسانی رسمی را دریافت نماید. هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه ی این به روز رسانی اعلام نشده است اما دیده شدن این گوشی در حال اجرای اندروید ۷ نشان دهنده ی این بوده که این آپدیت در راه بوده و به زودی در دسترس همه ی صاحبان این گوشی قرار خواهد گرفت.

همچنین قابل ذکر است که امتیاز به دست آورده شده ی این گوشی در بنچمارک GeeckBench نیز با امتیاز قبلی به دست آورده شده ی این گوشی یکی بوده و توانسته است امتیاز ۱۷۳۷ را در بخش تست تکه هسته ای و امتیاز ۴۱۱۷ را در بخش تست چند هسته ای به دست آورد و با وجود نسخه ی جدید تر از اندروید شاهد بهبوی در قدرت آن نمی باشیم. مشخصات این گوشی هوشمند نیز مشخصا تغییر نکرده اند و همان میزان ۶ گیگابایت حافظه ی رم برای آن ذکر شده است.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.