تقاضای زیاد با گذشت دو ماه از عرضه رسمی Airpod ها | شش هفته فاصله میان سفارش و دریافت محصول



دو ماه از عرضه Airpod های اپل گذشته است و حتما با خودتان می گویید که اکنون دیگر میزان تقاضا ها برای این هدفون های بدون سیم کم شده و می توانسد به راحتی وارد فروشگاه شوید و آن ها را خریداری کنید.اگر چنین فکری به سرتان زده خوب است بدانید که سخت در اشتباهید. با تک فارس همراه شوید.

ممکن است که خوش شانس باشید و آن ها را در فروشگاه ها پیدا کنید اما احتمال چنین اتفاقی بسیار کم است چرا که به نظر می رسد اپل هر چقدر هم که تلاش کند نمی تواند به اندازه کافی این هدفون ها را تولید کند. با تمام انتقاد هایی که به ظاهر عجیب آن ها و جعبه آن، که شبیه به جعبه نخ دندان است، وارد شد، به نظر می رسد که تقاضا برای این هدفون ها همچنان زیاد است و سرعت ارسال آن ها برای مشتریان بسیار کم است و در صورتی که امروز هدفون های بی سیم اپل را سفارش دهید، حدود شش هفته طول می کشد تا آن ها را دریافت کنید.

Airpod های اپل قیمتی معادل ۱۷۰ دلار آمریکا دارند و اگر در گوشتان به درستی قرار بگیرند (که در بیشتر مواقع اینطور است) و از گوشیتان بیرون نیافتند، می توانند با ویژگی های خوبشان مانند توقف خودکار و عمر باتری فوق العاده، هدفون های مناسبی برای شما باشند. همچنین جعبه آن ها می تواند ۲۴ ساعت شارژ اضافه برای شما تامین کنند.

در حالی که رقیبانی مانند Gear IconX شرکت سامسونگ با گذشت چند ماه با کاهش تقاضا و قیمت مواجه شدند، به نظر می رسد که چنین اتفاقی برای اپل و Airpod هایش نخواهد افتاد.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.



لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.