سامسونگ و عمیق ترین دریاچه جهان | “Baikal” اسم رمز Galaxy Note 8حالا که پرونده گوشی Galaxy Note 7 سامسونگ بسته شده (به جز چند پرونده های قضایی)، می توانیم به آینده نگاه کنیم. در حالی که دی. جی. کوه (D.J. Koh) اعلام کرد با یک Note 8 بهتر و امن تر باز می گردد، می توانیم از عرضه گوشی بعد خانواده Note، مطمئن شویم. با تک فارس همراه شوید.

بنا بر گزارشات منتشر شده در چین، این فبلت به نام “Baikal” کدگذاری شده است. اگر با نام بایکال آشنا نیستید خوب است بدانید که بایکال دریاچه ای است در سیبری که عمیق ترین دریاچه دنیا می بشاد. دلیل این که چرا سامسونگ این دستگاه را با نام دریاچه ای در روسیه کدگذاری کرده، کاملا عجیب و نا مشخص است.

احتمالا Galaxy Note 8 با صفحه نمایش ۴K برای تجربه بهتر واقعیت مجازی و دستیار مجازی جدید سامسونگ، Bixby، عرضه شود و بر طبق برخی از شایعات منتشر شده، ممکن است LG وظیفه ساخت باتری های آن را بر عهده بگیرد. شاید هم سامسونگ دوباره به تولید کنندگان باتری های Galaxy Note 7 اعتماد کند و این وظیفه را بر گردن آن ها بیاندازد.

البته که تا نیمه دوم سال میلادی زمان زیادی باقی مانده است و سامسونگ فرصت زیادی خواهد داشت تا تصمیمات نهایی اش را پیرامون این گوشی بگیرد.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.