گوشی های هوشمند سامسونگ در بین ۵ شرکت برتردر زمینه ی تحقیقاتگوشی های هوشمند شرکت سامسونگ در یک رده بندی در بین ۵ شرکت برتر در زمینه ی تحقیق و مطالعه و آزمایش های مربوط به گوشی های هوشمند قرار گرفتند.

شرکت سامسونگ امروز اعلام کرد که گوشی های هوشمند این شرکت در بین ۵ شرکت برتر در تحقیقات یک شرکت آلمانی در حوزه ی مطالعه و آزمایش گوشی های هوشمند و همچنین شرکت کیفیت سیستم روسی روسکاچستو / Roskachestvo قرار گرفته اند. بهترین نتایج را گوشی های گلکسی نوت ۳ و نوت ۴ گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج و همچنین گوشی گلکسی اس ۴ گرفته اند. این تحقیق بر روی بسیاری از محصولاتی که در حال حاضر در بازار روسیه حضور دارند انجام گرفته اند که شامل ۳ زیر مجموعه ی گوشی های هوشمند تبلت ها و گوشی های هوشمند بزرگ می شده اند.

” ما بسیار خوشحالیم که پرچم داران ما_ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج_ بالاترین رتبه ها را کسب کردند.” این را آرکادی گراف مدیر شرکت سامسونگ در روسیه اعلام کرده است و همچنین اضافه کرده که یکی از اهداف سامسونگ این است که محصولاتی را تولید کند که کیفیتی مثال زدنی دارند و از جدید ترین ویژگی های ممکن بهره می برند. این محصولات در شاخه هایی همچون ارگونومی، دوام، کیفیت صفحه نمایش، کیفیت تصاویر، طول عمر باتری و موارد دیگری مورد ارزیابی قرار گرفتند. دو نسخه از گوشی های مشابه در این تست مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته اند.

تمام این آزمایش ها بین دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه ی سانتی گراد قرار گرفته اند و رطوبت دما نیز بین ۴۵ تا ۶۰ درصد تنظیم شد بود تا اتمسفر پایین تر از حد نرمال قرار بگیرد. تمام این محصولات در آزمایش های کاملاً یکسانی قرار گرفتند و آزمایش ها توسط متخصصین رده بالا و توسط دستگاه های پیشرفته انجام شده اند.

نظر شما درباره ی این خبر چیست!؟ آیا واقعا گوشی های سامسونگ بهترین ها در بازار هستند؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.