اپل “تحسین شده” ترین شرکت جهان برای دهمین سال پیاپیبرای دهمین سال پیاپی، اپل تحسین شده ترین شرکت در تمام دنیا نام گرفت. با تک فارس همراه شوید.

این افتخار با نظر ۳۸۰۰ مدیر، کارشناس، و تحلیلگر به اپل رسید تا غول تکنولوژی آمریکایی بالاتر از آمازون، استارباکس، برکشایر هتوی (Berkshire Hathaway) و دیزنی در جایگاه اول قرار بگیرد. سایر شرکت های فعال در عرصه تکنولوژیکه در این لیست قرار داردند، فیسبوک و مایکروسافت هستند. علاوه بر تحسین شده ترین بودن، اپل با ۷۰۰ میلیارد دلار، با ارزش ترین شرکت در بازار سهام است.

برای این که شرکت ها بتوانند در این لیست قرار بگیرند، باید از لحاظ میزان کل درآمد ها در میان ۱۰۰۰ شرکت برتر ایالات متحده باشند. علاوه بر این ۵۰۰ شرکت بین المللی با درآمد بیش از ۱۰ میلیارد دلار ب هاین لیست افزوده می شوند. پس از آن، لیست کلی با ۶۸۰ شرکت از ۲۸ کشور منتشر می شود که بر اساس نو آوری، کیفیت و مسئولیت اجتماعی، تنظیم می شود.

رسیدن اپل به صدر این لیست به سال ۲۰۰۷ بر می گردد که اپل معروفترین و شاید مهمترین محصول تاریخ خود، iPhone، را معرفی کرد. احتمال می رود که امسال اپل به مناسبت دهمین سالگرد عرضه اولین گوشی iPhone، یک گوشی مخصوص با صفحه نمایش ۵٫۱۵ اینچی OLED عرضه کند.

سامسونگ در سال گذشته در رده ۳۵ از این لیست قرار داشت اما انفجار های Galaxy Note 7 سامسونگ را از این لیست خارج کرد.

نظراتتان را با ما به اشتارک بگذارید.لینک منبع

اشتراک گذاری مطلب

انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.